Služby určené pěstounským rodinám

Základní informace o službách

Služby určené pěstounským rodinám (SUPR)

Centrum pro rodinu a sociální péči je nezisková organizace podporující pěstounské rodiny. Uzavíráme dohody o výkonu pěstounské péče a pěstounským rodinám poskytujeme doprovázení, setkávání, poradenství a vzdělávání. Naším cílem je podporovat pěstouny a jiné pečující osoby v jejich rozhodnutí dát dětem, které to potřebují, šťastnou a spokojenou rodinu.

Proč uzavřít dohodu s námi?

  • Malý počet klientů na jednoho klíčového pracovníka (max. 18 klientů) nám umožňuje uplatňovat vysoce individuální přístup ke každému klientovi. 
  • Budeme tu pro vás v jakékoliv situaci v časech dobrých i méně dobrých. V případě potřeby vám pomůžeme najít vhodné řešení a nabídneme účinnou pomoc.
  • Zajistíme vám vzdělávání podle vašich potřeb a časových možností.
  • Budou se vám věnovat klíčoví pracovníci, kteří podléhají pravidelné supervizi a metodickému vedení a sledují aktuální trendy v oblasti náhradní rodinné péče.  

Chcete se stát našimi klienty? V případě zájmu o uzavření dohody o výkonu pěstounské péče s naší organizací vyplňte prosím formulář Mám zájem o spolupráci. V nejbližší době se Vám ozveme zpět. 

Pokud nejste stále rozhodnutí a máte zájem o více informací, můžete se ozvat na některý z kontaktů. Velmi rádi se Vám budeme věnovat a zodpovíme všechny Vaše dotazy. Není problém se také domluvit na nezávazném osobním setkání.