Služby určené pěstounským rodinám
supr-e-learning-v-novem

SUPR e-learning v novém kabátě

Milí pěstouni, v radostí vám oznamujeme, že náš e-learningový systém prošel totální proměnou a od září je spuštěn v ostrém provozu. Věříme, že vzdělávání Služeb určených pěstounským rodinám, neboli SUPR e-learning v novém kabátě vám bude vyhovovat a budete se do něj rádi vracet!

SUPR e-learning v novém

V září 2022 jsme spustili nový e-learningový systém, který je uživatelsky přehlednější a celkově příjemnější. Spuštění předcházela revize všech kurzů a co nejlepší nastavení systému tak, aby vyhovoval především vám – pěstounům.

Přihlášení do kurzu v mnohém připomíná nákup na e-shopu. Každý kurz je opatřen návodem, jak postupovat. Zajímavé jsou také automatické funkce jako je oznámení o zapsání do kurzu nebo generované osvědčení. To Vám totiž “samo” přijde na e-mail ihned po ukončení kurzu.

Pro uživatele, kteří nemluví dobře česky, jsme e-learningové stránky opatřili tlačítkem pro překlad do několika jazyků. Sice nelze přeložit úplně všechno, co v kurzech naleznete, ale všechny výukové materiály lze stáhnout a v klidu (například za pomocí překladače, na který jste zvyklí) si vše přeložit.

Navštivte náš nový e-learning

elearning.sluzbypestounum.cz

Naši lektoři zároveň intenzivně pracují na nových kurzech, aby nabídka témat byla co nejširší.

Pokud jste pěstounem nebo pěstounkou, potřebujete si doplnit vzdělávání a nechcete nikam chodit, určitě si vyberete zde elearning.sluzbypestounum.cz.

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »