Služby určené pěstounským rodinám

Vracíme se k běžnému režimu

Vážení a milí pěstouni,

v souvislosti s rozvolňováním vládních opatření a zlepšováním epidemiologické situace v ČR se také naše služby budou postupně vracet k běžnému režimu.

Dle stanoviska Ministerstva práce a sociálních věcí ČR je v rámci doprovázení pěstounských rodin již možné a žádoucí osobní setkání realizovat.

Proto bychom se i my rádi vrátili do standardních kolejí a obnovili osobní návštěvy ve Vašich rodinách, tak jak jsme byli vždy zvyklí.

Všechny naše pracovnice jsou pravidelně testovány 1× týdně. Pokud byste z vážných důvodů odmítli setkání ve Vaší domácnosti, nabízíme možnost sejít se společně ve venkovních prostorách, např. na zahradě, v parku, před domem, či u nás v CRSP (za dodržení platných hygienických podmínek).

Doufáme, že návrat dětí k běžné školní výuce i rozvolnění některých protiepidemiologických opatření Vám přinese úlevu a osobní setkávání bude jedním z kroků k návratu do normálního života.

Dle postupnosti rozvolňování plánujeme také již vzdělávací akce v tomto pololetí. O jejich realizaci a podmínkách účasti Vás budeme průběžně informovat.

Těšíme se na viděnou,
tým SUPR – služby určené pěstounským rodinám